Apdaila

Išeitinė „Ecococon“ pozicija bei tikslas – kurti įmonę, kurios produkcija ir paslaugos neturėtų jokio neigiamo poveikio aplinkai ar žmonių sveikatai. Mūsų gaminamoje produkcijoje naudojamos tik natūralios ir ekologiškos medžiagos. „Ecococon“ šiaudų skydai sienoms išskirtinai natūralūs – medienos karkasas, šiaudai kaip šiluminė izoliacinė medžiaga ir molio tinkas, kaip nuo vėjo ir gaisro sauganti apdailos medžiaga. Taip pat bendradarbiaujame su įmonėmis, kurios gali pasiūlyti bet kokį skonį patenkinsiančių natūralių apdailos bei šiltinimo medžiagų.

Nors pastatyti visiškai ekologišką modernų namą, naudojant tik natūralius gamtinius resursus, yra sudėtinga, mes stengiamės kuo daugiau dirbtinių medžiagų pakeisti natūraliomis. Pastatę šiaudinį namą jį dažome, vaškuojame, puošiame ekologiškomis dekoravimo priemonėmis. Namo išorėje naudojame kalkinį, o viduje natūralų molio tinką, taip pat įrenginėjame modernias molines grindis, namų dekoravimui ir apsaugai naudojame natūralius dažus, vaškus, aliejus, gruntus, glaistus, impregnantus (skirtus medienos detalėms, molio tinkui ir kitiems paviršiams). Šiltinimo probelmas taip pat sprendžiame ekolgiškai – perdangų, pamatų bei sienų šiltinimui naudojame šiaudus, kurie pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis.

Siūlome ir itin išskirtines medžiagas. Viena jų – balto molio tinkas. Šis tinkas yra dekoratyvus jau pats savaime, todėl jo dažyti nebūtina, o norintys atspalvių įvairovės ant baltos spalvos pagrindo galės lengvai išgauti bet kokio subtilumo pastelinius žaismus. Molio tinku padengtos sienos ypatingos ir tuo, kad jas galima dekoruoti ne tik įprastinėmis priemonėmis, bet ir lengvai formuoti mozaikas, reljefus ar kitus norimus elementus. Ši lanksti medžiaga leidžia sukurti įvairiausius paviršius – nuo natūralaus atpalvio rusvo ir lygaus iki prabangiai atrodančio, marmurą primenančio, groblėto.