Interjeras

InterjerasStatant šiaudinius namus tiek interjero dizaine, tiek eksterjere atsiveria plačios galimybės. Šiaudinės namo sienos storos, todėl atsiranda erdvės nišų, iškilimų, įdubimų, bareljefų fantazijai išlaisvinti. Į sieną galima įtaisyti jaukią knygų lentyną, nišą skulptūrėlei ar žvakidei, sienos apačioje – suoliuką, vietoje paveikslo – aptakius iškilimus. Sienos gali atrodyti organiškos, gyvos.Interjeras2

Pastarojo šimtmečio interjero dizaine įsivyravę stereotipai, jog interjeras – tai tik baldai, paveikslai, sienų spalva… O mes atrandame daug platesnį įvairių galimybių spektrą. Sienos gali turėti ne tik spalvą, bet ir faktūrą, grublėtumą, atspalvius, vingius, išsikišimus ir įdubimus. Lubos, laiptai, grindys, taip pat gali tapti interjero žaidimų aikštele.

Interjeras3Naujos technologijos leidžia seno tradicinio kaimo močiučių aslą įtepti aliejais, pigmentais, vašku ir suteikti jai šiuolaikišką prabangų marmuro plokščių vaizdą. Sienų dekoruotų baltu ar rusvu molio tinku nebūtina nė dažyti, jos pačios gali veikti kaip dizaino elementai. Plačios palangės ne tik dekoratyvios, bet ir praktiškai panaudojamos – sėdėjimui, gulinėjimui ar daiktų patalpinimui.

Visi pavyzdžiai dekoruoti naudojant draugiškas aplinkai medžiagas: rudo ir balto molio tinkas, šelako muilas, skystas stiklas, natūralūs pigmentai, natūralūs dažai.

Dailininkas-dekoruotojas Eduardas Kaltanas tel. 8-699-97270, 8-652-52332, el.p.: eduardoekostudija@gmail.com . Interjero dekoravimas