Kontakty

Kontaktní adresa – Odminiu str. 10-9, Vilnius, Lithuania

Informace: biuras@ecococon.lt

Marius Tarvydas, CEO  marius@ecococon.lt

Lina Kazlauskaitė, manažer obchodu  lina@ecococon.lt Tel. +370 612 03122

Bjorn Kierulf, architekt bjorn.kierulf@createrra.sk Tel. +421 905 313 078

Mirek Scudla M.scudla@seznam.cz

Ecococon Board members:

Bjorn Kierulf – Chairman of the Board bjorn@ecococon.eu Tel. +421 905 33078 

Paul Lynch – member of the Board paul@ecococon.eu Tel. +358 442 509663

Marius Tarvydas – member of the Board marius@ecococon.lt Tel. +370 637 50000

Můžete nás také kontaktovat vyplněním emailového formuláře níže. Jestliže máte nějaké dotazy, prosím napište nám. Budeme se snažit Vám co nejdříve odpovědět.

.





captcha
Enter here capcha code from image: