Kainos

Dažnai klausiate: „Kiek kainuoja 1 kv. metras „šiaudinio namo“, pastatyto iš UAB „Ecococon“ gaminamų šiaudų skydų?“.

Deja, į šį klausimą tiksliai atsakyti negalime, nes namas statomas ne tik iš šiaudų skydų, bet ir iš daugybės kitų komponentų, kurių UAB „Ecococon“ negamina. T.y. namo kaina susideda iš pamatų, langų, stogo, inžinierinių tinklų, statybos paslaugų, apdailos medžiagų ir t.t. Taigi jūsų planuojamo statyti namo 1 kv. metro kainą galite sužinoti tik pasirinkę architektūrinį sprendimą bei pagal jį susikomplektavę visas pasirinktas statybines bei apdailos medžiagas.

Tačiau norėdami bent kiek padėti mūsų būsimiems klientams susivokti kaštuose, visada paklausiame mūsų esamų klientų, kiek jiems kainavo „šiaudinio namo“ statyba? Iš šių atsakymų matome, jog A klasės energetinio namo 1 kv. metro kaina su pilna apdaila svyruoja nuo 1000 iki 1500 Eurų už 1 kv. metrą grindų ploto. Šiaudų skydų sienų kaštai paprastai sudaro 10-15 proc. viso namo sąmatos vertės.

 Ecococon uzsakymo grandine 2kliento_pasirengimo_schema2

Tiksliai galime pasakyti, jog 1 kv. metras „Ecococon“ šiaudų skydų sienos kainuoja 130 Eurų (be PVM). Į šią kainą neįskaičiuotos transportavimo, montavimo, apdailos paslaugų ir medžiagų kainos statybos aikštelėje –  tai tik pačio skydo kaina. Skaičiuojant sienos kainą išmestamas langų ir durų plotas iš bendro sienos ploto. Visą bendrą sienos plotą dauginate iš sienos 1 kv.m. kainos.

Ieškančius pigiausių sienos sprendimų, iš kart perspėjame, jog šiaudų skydų sienų lyginti su bet kokiomis kitomis sienomis negalima, nes prasminga yra lyginti namo visumą, o ne vien atskirus jo fragmentus. Užtikriname, kad galutinė bendra namo sąmata nedaug kuo skirsis nuo tradicinės statybos namo kainos, tačiau jūs įgysite nepalyginamai aukštesnės kokybės namą.

Įsigydami jūsų pageidaujamo namo projektui pritaikytus UAB „Ecococon“ gaminamus šiaudų skydus, jūs užsitikrinate, kad jūsų namas bus:

  • Puikaus mikroklimato, kur natūraliai be papildomos įrangos nuolatos išlaikomas 50 proc. oro drėgnumas.
  • Sveikas jūsų šeimai ir jums.
  • Ilgaamžis ir patvarus.
  • Žiemą – šiltas, o vasarą – vėsus.
  • Taupus. Nereikia įrengti kondicionavimo ir galingų šildymo sistemų.
  • Draugiškas aplinkai.

Be to, statydami iš mūsų skydų sutaupysite laiko. 2-3 žmonės juos pilnai sumontuoja per 1-2 dienas.

Visas šias savybes patvirtina mūsų produkcijai suteiktas Nacionalinis techninis liudijimas, patvirtinantis, jog UAB „Ecococon“ gaminami šiaudų skydai yra sertifikuoti pagal LR galiojančias normas.

Tam, kad jūsų sienos „kviepuotų“ (palaikytų tinkamą drėgmės lygį, žiemą šildytų, o vasarą vėsintų) rekomenduojame jas tinkuoti UAB „Ecococon“ gaminamu molio tinku, kuris neleisdamas kauptis drėgmei, apsaugo patalpas nuo pelėsio, neutralizuoja kvapus, yra visiškai natūralus, nedegus bei patalpoje nesukuria elektrostatinio krūvio, dėl kurio dulkės nuolat „sklando“ ore (kas itin aktualu astma bei kitomis alerginėmis kvėpavimo ligomis sergantiems žmonėms).

Taip pat prekiaujame rudojo ir baltojo molio tinkais. 1 t rudojo molio tinko kainuoja 211 Eurų (be PVM ir be pristatymo). 

Baltojo molio tinkas supakuotas į patogius maišus po 25 kg. Toks maišas baltojo molio tinko kainuoja 29 Eurai (su PVM bet be pristatymo).

Norime akcentuoti, kad mūsų šiaudų skydus galime pritaikyti bet kokiam jūsų pateiktam namo projektui. Jeigu kol kas neturite suprojektuoto sprendimo, kviečiame kreiptis – mūsų partneriai architektai padės įveikti šią kliūtį. Jei abejojate, ar pavyks rasti meistrų, kurie pastatytų jūsų svajonių būstą iš „Ecococon“ šiaudų skydų, taip pat kreipkitės – mes rekomenduosime patyrusius specialistus.